אודות


שמי טלי דדון אמא לשלושה בנים מתבגרים. ואני מעצבת את החלומות שלי. ספורט הוא חלק מחיי ויוגה בפרט. כשאני מתאמנת חשוב לי שהבגד יהיה נוח , נשי ונוטף סטייל. הוויז'ן שלי הוא לעטוף אתכן הנשים בחלומות שלי.אתן הנשים שבוחרות באורח חיים בריא ,בוחרות להיות חזקות ,מסמנות מטרות וכובשות אותן .ואני שם איתכן עם בבגדי ספורט צבעוניים ,מרגשים ופרקטיים עם אמירה אישית. עבורי להתאמן בבגד ספורט מעוצב ונוח זאת תוספת גדולה למוטיבציה והנאה אישית גדולה. את ההשכלה המקצועית שלי רכשתי בלימודי חוץ בשנקר ולאחריו קורס נוסף בתדמיתנות .בדרך זו רכשתי כלים נרחבים שבאמצעותם אוכל לממש את הוויז'ן שלי לכדי מציאות.לעצב ולשרטט את בגדי הספורט בצורה הכי מדוייקת לנשים. את קולקציית בגדי הספורט שלי אני מעצבת מתוך התבוננות במדריכות ומתאמנות מכל סוגי הספורט ומבינה שכל אישה גם כשהיא לבושה בבגדי ספורט היא רוצה להראות יפה ואופנתית ולקנות מהמראה שלה ומהמגע של בגד ספורט על הגוף
שלה.
אני מייצרת ומוכרת בגדי ספורט יוקרתיים.
ומתגאה בקולקציה רחבה ומגוונת.
השימוש שלי בחומרי גלם איכותיים מבטיח שתקבלו מוצר עם עמידות גבוהה לכביסות ,שמירה על צבעוניות בוהקת שלהם ושמירת הצורה שלהם בעת הלבישה ולאחריה.
הבדים שבחרתי לעבוד איתם מיוצרים בטכנולוגיה היי-טקיסטית ופותחו במיוחד לבגדי ספורט .מטרתם להבטיח את הביצועים הטכניים הטובים ביותר.צפיפות הבד נבחנת בקפדנות כדי לוודא שהטייצים לא יהיו שקופים ויסתירו את מה שאנחנו פחות אוהבות .

את הגזרות אני משרטטת בעצמי ומתמקדת בכך שתקבלי מוצר בעל התאמה מושלמת לגוף ונוחות מקסימלית אשר יחטב את הגוף ויאסוף הכל במקום כדי  שתרגישי בתוך הבגד שיש לך חופש תנועה וגמישות מקסימלית של הבד. הבגדים נתפרים במתפרת בוטיק במכונות תפירה ממוחשבות וכל בגד מקבל תשומת לב אישית ובדיקת ביקורת איכות קפדנית . כל הטוב והיופי הזה מיוצר בתנאי שכר הוגנים וללא ניצול כוח אדם . 100% כחול לבן מתוך אידיאולוגיה. בכל דגם מושקעת מחשבה עמוקה וירידה לפרטים הקטנים והם מתאימים לפעילת ספורטיבית בים וביבשה . מבטיחה לך שפריטי הלבוש שלי יהפכו לחלק בלתי נפרד מהמלתחה הקבועה שלך למשך מספר עונות .

 אני מזמינה אותך להנות מבגדי הספורט בעיצובי שנעשו עם המון נשמה וערימות של אהבה. שלך טלי