אודות


שמי טלי דדון בת 48 אמא לשלושה בנים מתבגרים.
אני מעצבת אופנה מעל 20 שנים. את ההשכלה המקצועית שלי רכשתי בלימודי חוץ בשנקר ולאחריו קורס תדמיתנות .בדרך זו רכשתי כלים נרחבים שבאמצעותם אוכל לממש את הוויז'ן שלי לכדי מציאות.

אני מעצבת את החלומות שלי .ספורט הוא חלק מחיי ויוגה בפרט. כשאני מתאמנת בכל פעילות גופנית חשוב לי שהבגד יהיה נוח ,פרקטי וכמובן יפה ומלא סטייל. את קולקציית בגדי הספורט שלי אני מעצבת מתוך התבוננות במדריכות ומתאמנות מכל סוגי הספורט ומבינה שכל אישה גם כשהיא לבושה בבגדי ספורט רוצה לשמור על אמירה אישית .עבורי להתאמן בבגד ספורט מעוצב זאת תוספת גדולה למוטיבציה והנאה גדולה מהמראה ומהמגע של בגד ספורט איכותי. הבדים שאני משתמשת בהם פותחו במיוחד לבגדי ספורט וריקוד. בגדי הספורט שלי מלאים בסטייל
את הגזרות אני משרטטת בעצמי מתוך ניסיון וידע שצברתי בעשרים השנים האחרונות ולכן הן גזרות קסם ,אשר מחטבות ומפסלות את הגוף ואוספות הכל במקום. מבטיחה לך שפריטי הלבוש שלי יהפכו לחלק בלתי נפרד מהמלתחה הקבועה שלך למשך מספר עונות .הצבעוניות שלהם פותחת את הלב .הבדים שאני משתמשת בהם עברו בדיקות קפדניות בעמידות ,חוזק הבד והצבע וצפיפות הבד. וישנה הקפדה גדולה שלי על איכות התפירה . הבגדים מיוצרים בישראל .מזמינה אותך להנות מבגדי ספורט בעיצובי שנעשו עם המון נשמה וערימות של אהבה.
שלך טלי