אודות


שמי טלי דדון בת 47 אמא לשלושה בנים מתבגרים.
אני מעצבת אופנה מעל 20 שנים. את ההשכלה המקצועית שלי רכשתי בלימודי חוץ בשנקר ולאחריו קורס תדמיתנות .בדרך זו רכשתי כלים נרחבים שבאמצעותם אוכל לממש את הוויז'ן שלי לכדי מציאות.

אני מעצבת את החלומות שלי .ספורט הוא חלק מחיי ויוגה בפרט. כשאני מתאמנת בכל פעילות גופנית חשוב שיהיה לי נוח ,פרקטי וכמובן יפה ומחמיא. את קולקציית בגדי הספורט שלי אני מעצבת מתוך התבוננות במדריכות,מתאמנות מכל גווני הספורט והבנה שגם כשאת בבגדי אימון עדיין את יכולה לשמור על אמירה אישית .עבורי להתאמן בבגד ספורט מעוצב זאת תוספת גדולה למוטיבציה והנאה גדולה מהמראה ומהמגע של בגד ספורט איכותי. הבדים שאני משתמשת בהם פותחו במיוחד לבגדי ספורט וריקוד. בגדי ספורט בעיצובי מלאים בסטייל ללא פשרות על בנוחות ואיכות. הקולקצייה שלי היא חגיגה אמיתית של אסתטיקה ספורטיבית נינוחה ובלתי מתפשרת .
את הגזרות אני משרטטת בעצמי מתוך ניסיון וידע שצברתי בעשרים השנים האחרונות ולכן הן גזרות קסם ,אשר מחטבות ואוספות הכל למקום. ופריטי הלבוש שלי יהפכו לחלק בלתי נפרד מהמלתחה הקבועה שלך למשך מספר עונות .הצבעוניות בהם פותחת את הלב .הבדים אותם אני מייבאת מאירופה עברו בדיקות קפדניות בעמידות ,חוזק הבד והצבע וצפיפות הבד. ישנה הקפדה גדולה שלי על איכות התפירה הכל נתפר בישראל ,כחול לבן 100% מזמינה אותך להנות מבגדי ספורט בעיצובי שנעשו עם המון נשמה וערימות של אהבה.
שלך טלי