אודות


שמי טלי דדון בת 47 אמא לשלושה בנים מתבגרים.
אני מעצבת אופנה מעל 20 שנים. את ההשכלה המקצועית שלי רכשתי בלימודי חוץ בשנקר ולאחריו קורס תדמיתנות .בדרך זו רכשתי כלים נרחבים שבאמצעותם אוכל לממש את הוויז'ן שלי לכדי מציאות.

אני מעצבת את החלומות שלי .ספורט הוא חלק מחיי ויוגה בפרט. כשאני מתאמנת בכל פעילות גופנית חשוב שיהיה לי נוח ,פרקטי וכמובן יפה ומחמיא. את קולקציית בגדי הספורט שלי אני מעצבת מתוך התבוננות במדריכות,מתאמנות מכל גווני הספורט והבנה שגם כשאת בבגדי אימון עדיין את יכולה לשמור על אמירה אישית צבעוניות ומעניינת .בשבילי להתאמן בבגד ספורט מעוצב זאת תוספת גדולה למוטיבציה והנאה גדולה מהמראה ומהמגע שלבגד ספורט מעוצב. הבדים פותחו במיוחד לבגדי ספורט וריקוד.
עולם בגדי הים פוגש אותנו הנשים במקום האינטימי והרגיש ביותר והוא הרגע בו צריך להתפשט בחוף הים. לאמהות כמוני, המרגישות יפות וסקסיות יש רצון ללכת עם בגד ים אופנתי ומלא בסטייל אבל לא חשוף מדי. שיהיה תואם לסטטוס ולגיל ויאפשר לי להסתובב בנוחות בחוף הים , ולהרגיש ושהכל ארוז במקום .את הגזרות אני משרטטת בעצמי מתוך ניסיון וידע שצברתי בעשרים השנים האחרונות ולכן הן גזרות קסם ,אשר מחטבות ואוספות הכל למקום. ובכך פריטי הלבוש שלי יהפכו לחלק בלתי נפרד מהמלתחה הקבועה שלך למשך מספר עונות .מתוך תשוקתי הגדולה לבגדי ים ובגדי ספורט,העיצובים שלי מורכבים מצבעוניות הפותחת את הלב ,בנגיעות אישיות ואביזרים מפתיעים הנעשים חלקם בעבודת יד .הבדים בהם אני משתמשת עברו בדיקות קפדניות . אותם אני מייבאת מאירופה . ישנה הקפדה גדולה שלי על איכות התפירה ותשומת לב מדוקדקת לפרטים הקטנים.הכל נעשה עם המון נשמה וערימות של אהבה
שלך טלי